Úvodní obrázek

Ubytování v chalupě na Herynkově statku

Dovolená u Herynků na chalupě

Představte si, ráno otevřít oči a ocitnout se ve světě o desítky let dříve, na chatě uprostřed Českomoravské vrchoviny. S výhledem na louky a háje tohoto půvabného kraje. S rodinou si připravíte snídani v 200 let staré chalupě, jejíž masivní obvodové zdi zajišťují v létě dostatek chládku a v zimě naakumulovaným teplem dokrášlují atmosféru stavení. Interiéry jsou ručně vytvořeny místním truhlářem, mistrem Tomášem Pavlisem, který s využitím čistého designu a spousty typů dřevin dokonale zdobí unikátní prostory chalupy.

Proč odpočívat právě u nás ?

benefit-acc

Jedinečná atmosféra vesnického stavení s vlastním rybníčkem.

benefit-cow

Můžete se přijít podívat na statek a strávit zde čas či nám pomoci.

benefit-tree

Naučte se poznat, jak vypadá dřevo z českých lesů.

benefit-tree

Klid a krásná příroda.

benefit-tree

WIFI

Při pobytu si rozšíříte znalosti kresby dřeva z místních lesů na výstavce kterou jsme pro Vás připravili v horním patře chalupy. Kuchyň je vybavena dubovým stolem a židlemi, které jsou vyrobeny z ovocných dřevin. Lze tedy posedět na židli ze švestky, moruše či třešně. Ubytovat se u nás můžete v javorovém pokoji, který je vyroben pouze z krásného javorového dřeva z našeho lesa, nebo se můžete ubytovat v rodinném pokoji s dubovou manželskou postelí, kde byly použity dřeviny s čarodějnými účinky, jako je černý ořech a černý bez. V patře chalupy je návštěvníkům k dispozici výstavka téměř 40 druhů u nás používaných dřevin s jejich popisem, kde mohou trénovat své znalosti ve strukturách a kresbách dřevin.

Děti určitě rády využijí možnosti nocovat v japonském pokoji na pódiu vybaveném japonskými matracemi-futony.
Okolí chalupy je udržováno v tradičním venkovském stylu vesnického stavení napojeného na malý rybníček a pastviny pro drobná hospodářská zvířata. Rybáři jsou u nás samozřejmě vítání a právě v našem rybníčku můžete zkusit své štěstí i vy.

Obrázek 2 - kuchyně
Obrázek 1 - venek
Obrázek 3 - zahrada
Obrázek 3 - dřevo
Obrázek 3 - tmavý
Obrázek 3 - Japonský pokoj

Co vše vám tu nabídneme

Ať týdenní pobyt nebo prodloužený víkend, chalupa na Herynkově statku je tu pro vás. Napište a domluvíme se na délce vašeho pobytu, nebo si pomocí našeho formuláře zarezervujte dny vaší dovolené. K pronájmu slouží celé stavení se zahradou, zahradním grilem, dětským pískovištěm i rybníčkem. Kapacita chalupy je až 8 lůžek.

K možným turistickým výpravám a rodinným posezením v chatě umožňujeme výpravu na Herynkův statek s možnostmi agroturistiky, kdy můžete strávit vaši vycházku na tradičním českém statku. Mezi domácími zvířaty si nejen čas užijete, ale i rozšíříte vaše znalosti.

Napište nám

Na kolik vás pronájem chaty vyjde

Týdenní pobyt - 6 nocí 24 000 Kč
Prodloužený víkend čtvrtek - neděle ( 3 noci) 18 000 Kč

Rezervujte si u nás chalupu

- Není možné rezervovat
- Rezervováno
- Čeká na potvrzení
- Dostupné
- Vybrané